PTCCL05H630HBE Vishay Termistor
Symbol Micros:
TE PTCCL05H630HBE
Obudowa: Rys.PTCCL05HxxxHBE
Termistor PTC; 265V; 63mA; 120R; wymiary: 5x5,5mm; r=5mm; temperatura pracy: -40°C~85°C
Parametry
| Rezystancja: | 120 Ohm |
| Prąd: | 63mA |
| Średnica: | 5mm |
| Napięcie pracy: | 265V |
| Grubość [m]: | 5,5mm |
| Raster: | 5mm |
| Producent: | VISHAY |
| Rezystancja: | 120 Ohm |
| Prąd: | 63mA |
| Średnica: | 5mm |
| Napięcie pracy: | 265V |
| Grubość [m]: | 5,5mm |
| Raster: | 5mm |
| Producent: | VISHAY |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |