PTCCL07H111HBE Vishay Termistor
Symbol Micros:
TE PTCCL07H111HBE
Obudowa: Rys.PTCCL07HxxxHBE
Termistor PTC; 265V; 110mA; 48R; wymiary: 7x5,5mm; r=5mm; temperatura pracy: -40°C~85°C
Parametry
| Rezystancja: | 48Ohm |
| Prąd: | 110mA |
| Średnica: | 7mm |
| Napięcie pracy: | 265V |
| Grubość [m]: | 5,5mm |
| Raster: | 5mm |
| Producent: | VISHAY |
Producent: Vishay
Symbol producenta: PTCCL07H111HBE
Obudowa dokładna: Rys.PTCCL07HxxxHBE
Magazyn zewnętrzny:
1000 szt.
| ilość szt. | 250+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,9322 |
| Rezystancja: | 48Ohm |
| Prąd: | 110mA |
| Średnica: | 7mm |
| Napięcie pracy: | 265V |
| Grubość [m]: | 5,5mm |
| Raster: | 5mm |
| Producent: | VISHAY |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |