FDA59N30
Symbol Micros:
TFDA59N30
Obudowa: TO 3P
N-MOSFET 59A 300V 500W 0.056Ω
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 56mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 59A |
| Maksymalna tracona moc: | 500W |
| Obudowa: | TO 3P |
| Producent: | Fairchild |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 300V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Rezystancja otwartego kanału: | 56mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 59A |
| Maksymalna tracona moc: | 500W |
| Obudowa: | TO 3P |
| Producent: | Fairchild |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 300V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 30V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | THT |