FDC5614P
Symbol Micros:
TFDC5614P
Obudowa: SSOT6L
Tranzystor P-Channel MOSFET; 60V; 20V; 190mOhm; 3A; 1,6W; -55°C ~ 150°C;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 190mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 3A |
| Maksymalna tracona moc: | 1,6W |
| Obudowa: | SSOT6L |
| Producent: | ON SEMICONDUCTOR |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 60V |
| Typ tranzystora: | P-MOSFET |
Producent: ON-Semiconductor
Symbol producenta: FDC5614P Pbf .564
Obudowa dokładna: SSOT6L
Stan magazynowy:
300 szt.
| ilość szt. | 3+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,9000 | 1,0500 | 0,8300 | 0,7530 | 0,7290 |
Producent: ON-Semiconductor
Symbol producenta: FDC5614P
Obudowa dokładna: SSOT6L
Magazyn zewnętrzny:
45000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,8026 |
Producent: ON-Semiconductor
Symbol producenta: FDC5614P
Obudowa dokładna: SSOT6L
Magazyn zewnętrzny:
2900 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,1758 |
Producent: ON-Semiconductor
Symbol producenta: FDC5614P
Obudowa dokładna: SSOT6L
Magazyn zewnętrzny:
663000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,7444 |
| Rezystancja otwartego kanału: | 190mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 3A |
| Maksymalna tracona moc: | 1,6W |
| Obudowa: | SSOT6L |
| Producent: | ON SEMICONDUCTOR |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 60V |
| Typ tranzystora: | P-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 20V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | SMD |