FDN306P
Symbol Micros:
TFDN306p
Obudowa: SSOT3
Tranzystor P-Channel MOSFET; 12V; 8V; 80mOhm; 2,6A; 500mW; -55°C ~ 150°C; Odpowiednik: TCJ2305;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 80mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 2,6A |
| Maksymalna tracona moc: | 500mW |
| Obudowa: | SSOT3 |
| Producent: | Fairchild |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 12V |
| Typ tranzystora: | P-MOSFET |
| Rezystancja otwartego kanału: | 80mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 2,6A |
| Maksymalna tracona moc: | 500mW |
| Obudowa: | SSOT3 |
| Producent: | Fairchild |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 12V |
| Typ tranzystora: | P-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 8V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | SMD |