FDP51N25
Symbol Micros: TFDP51n25
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: TO220
Tranzystor N-Channel MOSFET; 250V; 30V; 60mOhm; 51A; 320W; -55°C ~ 150°C;
Parametry
Rezystancja otwartego kanału: 60mOhm
Maksymalny prąd drenu: 51A
Maksymalna tracona moc: 320W
Obudowa: TO220
Producent: ON SEMICONDUCTOR
Maksymalne napięcie dren-źródło: 250V
Typ tranzystora: N-MOSFET
Producent: ON-Semiconductor Symbol producenta: FDP51N25 RoHS Obudowa dokładna: TO220
Stan magazynowy:
50 szt.
ilość szt. 1+ 3+ 10+ 50+ 200+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
50
Producent: ON-Semiconductor Symbol producenta: FDP51N25 Obudowa dokładna: TO220
Magazyn zewnętrzny:
740 szt.
ilość szt. 10+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
10
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
2036 szt.
ilość szt. 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
1000
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Maksymalny prąd drenu: 51A
Maksymalna tracona moc: 320W
Producent: ON SEMICONDUCTOR
Typ tranzystora: N-MOSFET
Maksymalne napięcie bramka-źródło: 30V
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 150°C