FJP13009TU
Symbol Micros:
TFJP13009
Obudowa: TO220
Tranzystor NPN; 28; 100W; 400V; 12A; 4MHz; -65°C ~ 150°C;
Parametry
| Moc strat: | 100W |
| Producent: | Fairchild |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 28 |
| Obudowa: | TO220 |
| Częstotliwość graniczna: | 4MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 12A |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 400V |
| Moc strat: | 100W |
| Producent: | Fairchild |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 28 |
| Obudowa: | TO220 |
| Częstotliwość graniczna: | 4MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 12A |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 400V |
| Temperatura pracy (zakres): | -65°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | NPN |