FQB19N20LTM
Symbol Micros: TFQB19n20ltm
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: TO263 (D2PAK)
Tranzystor N-Channel MOSFET; 200V; 20V; 150mOhm; 21A; 140W; -55°C ~ 150°C;
Parametry
Rezystancja otwartego kanału: 150mOhm
Maksymalny prąd drenu: 21A
Maksymalna tracona moc: 140W
Obudowa: TO263 (D2PAK)
Producent: Fairchild
Maksymalne napięcie dren-źródło: 200V
Typ tranzystora: N-MOSFET
Producent: ON-Semiconductor Symbol producenta: FQB19N20LTM Obudowa dokładna: TO263 (D2PAK)
Magazyn zewnętrzny:
800 szt.
ilość szt. 800+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
800
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
800 szt.
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
800
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Maksymalny prąd drenu: 21A
Maksymalna tracona moc: 140W
Producent: Fairchild
Typ tranzystora: N-MOSFET
Maksymalne napięcie bramka-źródło: 20V
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 150°C