FQB22P10TM
Symbol Micros: TFQB22p10tm
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: TO263 (D2PAK)
Tranzystor P-Channel MOSFET; 100V; 30V; 125mOhm; 22A; 125W; -55°C ~ 175°C; Odpowiednik: FQB22P10TM-F085; FQB22P10TM_F085;
Parametry
Rezystancja otwartego kanału: 125mOhm
Maksymalny prąd drenu: 22A
Maksymalna tracona moc: 125W
Obudowa: TO263 (D2PAK)
Producent: Fairchild
Maksymalne napięcie dren-źródło: 100V
Typ tranzystora: P-MOSFET
Producent: Fairchild Symbol producenta: FQB22P10TM RoHS Obudowa dokładna: TO263t/r (D2PAK)
Stan magazynowy:
50 szt.
ilość szt. 1+ 3+ 10+ 50+ 200+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
50
Producent: ON-Semiconductor Symbol producenta: FQB22P10TM Obudowa dokładna: TO263 (D2PAK)
Magazyn zewnętrzny:
800 szt.
ilość szt. 800+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
800
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Maksymalny prąd drenu: 22A
Maksymalna tracona moc: 125W
Producent: Fairchild
Typ tranzystora: P-MOSFET
Maksymalne napięcie bramka-źródło: 30V
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 150°C