FZT489QTA
Symbol Micros:
TFZT489QTA Diodes
Obudowa: SOT223
Trans GP BJT NPN 30V 1A Automotive 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R
Parametry
| Moc strat: | 3W |
| Producent: | DIODES |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 300 |
| Obudowa: | SOT223 |
| Częstotliwość graniczna: | 150MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 1A |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 30V |
| Moc strat: | 3W |
| Producent: | DIODES |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 300 |
| Obudowa: | SOT223 |
| Częstotliwość graniczna: | 150MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 1A |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 30V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | NPN |