IPAW60R600P7SXKSA1
Symbol Micros:
TIPAW60r600p7s
Obudowa: TO220iso
600V CoolMOS P7 Power Transistor
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 600mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 6A |
| Maksymalna tracona moc: | 21W |
| Obudowa: | TO220FP |
| Producent: | INFINEON |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 600V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
Producent: Infineon
Symbol producenta: IPAW60R600P7SXKSA1
Obudowa dokładna: TO220iso
Magazyn zewnętrzny:
135 szt.
| ilość szt. | 45+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,2078 |
| Rezystancja otwartego kanału: | 600mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 6A |
| Maksymalna tracona moc: | 21W |
| Obudowa: | TO220FP |
| Producent: | INFINEON |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 600V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 20V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 150°C |
| Montaż: | THT |