IPW90R340C3
Symbol Micros:
TIPW90r340c3
Obudowa: TO 3P
Tranzystor N-Channel MOSFET; 900V; 30V; 760mOhm; 15A; 208W; -55°C ~ 150°C; Odpowiednik: IPW90R340C3FKSA1; IPW90R340C3XKSA1;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 760mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 15A |
| Maksymalna tracona moc: | 208W |
| Obudowa: | TO 3P |
| Producent: | Infineon Technologies |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 900V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Rezystancja otwartego kanału: | 760mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 15A |
| Maksymalna tracona moc: | 208W |
| Obudowa: | TO 3P |
| Producent: | Infineon Technologies |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 900V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 30V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | THT |