IRF640NPBF
Symbol Micros:
TIRF640n
Obudowa: TO220
Tranzystor N-Channel MOSFET; 200V; 20V; 150mOhm; 18A; 150W; -55°C ~ 175°C; Odpowiednik: IRF640NPBF; IRF 640 N; IRF 640 N PBF; IRF640N;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 150mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 18A |
| Maksymalna tracona moc: | 150W |
| Obudowa: | TO220 |
| Producent: | Infineon (IRF) |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 200V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
Producent: Infineon
Symbol producenta: IRF640NPBF
Obudowa dokładna: TO220
Magazyn zewnętrzny:
845 szt.
| ilość szt. | 50+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,0325 |
Producent: Infineon
Symbol producenta: IRF640NPBF
Obudowa dokładna: TO220
Magazyn zewnętrzny:
130095 szt.
| ilość szt. | 500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,0970 |
Producent: Infineon
Symbol producenta: IRF640NPBF
Obudowa dokładna: TO220
Magazyn zewnętrzny:
38100 szt.
| ilość szt. | 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,0527 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-04-17
Ilość szt.: 200
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-06-30
Ilość szt.: 1000
| Rezystancja otwartego kanału: | 150mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 18A |
| Maksymalna tracona moc: | 150W |
| Obudowa: | TO220 |
| Producent: | Infineon (IRF) |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 200V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 20V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 175°C |
| Montaż: | THT |