IRF7241 smd
Symbol Micros:
TIRF7241
Obudowa: SOP08
Tranzystor P-Channel MOSFET; 40V; 20V; 70mOhm; 6,2A; 2,5W; -55°C ~ 150°C; Odpowiednik: IRF7241PBF; IRF7241TRPBF;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 70mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 6,2A |
| Maksymalna tracona moc: | 2,5W |
| Obudowa: | SOP08 |
| Producent: | Infineon (IRF) |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 40V |
| Typ tranzystora: | P-MOSFET |
| Rezystancja otwartego kanału: | 70mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 6,2A |
| Maksymalna tracona moc: | 2,5W |
| Obudowa: | SOP08 |
| Producent: | Infineon (IRF) |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 40V |
| Typ tranzystora: | P-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 20V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | SMD |