IRF7410 smd
Symbol Micros:
TIRF7410
Obudowa: SOP08
Tranzystor P-Channel MOSFET; 12V; 8V; 13mOhm; 16A; 2,5W; -55°C ~ 150°C; Odpowiednik: IRF7410TRPBF; IRF7410PBF; IRF7410PBF-GURT;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 13mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 16A |
| Maksymalna tracona moc: | 2,5W |
| Obudowa: | SOP08 |
| Producent: | Infineon (IRF) |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 12V |
| Typ tranzystora: | P-MOSFET |
Producent: Infineon
Symbol producenta: IRF7410TR RoHS
Obudowa dokładna: SOP08t/r
Stan magazynowy:
3890 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 400+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 6,2700 | 4,3900 | 3,7300 | 3,4100 | 3,3000 |
Producent: Infineon
Symbol producenta: IRF7410TRPBF
Obudowa dokładna: SOP08
Magazyn zewnętrzny:
1450 szt.
| ilość szt. | 50+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,3000 |
Producent: Infineon
Symbol producenta: IRF7410TRPBF
Obudowa dokładna: SOP08
Magazyn zewnętrzny:
52000 szt.
| ilość szt. | 4000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,3000 |
| Rezystancja otwartego kanału: | 13mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 16A |
| Maksymalna tracona moc: | 2,5W |
| Obudowa: | SOP08 |
| Producent: | Infineon (IRF) |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 12V |
| Typ tranzystora: | P-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 8V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | SMD |