YFW15N06S SOP8 YFW
Symbol Micros:
TIRF7478 YFW
Obudowa: SOP08
Tranzystor N-Channel MOSFET; 60V; 20V; 20mOhm; 15A; 1,5W; -55°C ~ 150°C; Odpowiednik: PTS6012; IRF7478PBF; IRF7478TRPBF; IRF7478PBF-GURT; Wycofano z produkcji; IRF7478; PTS6012; YFW15N06S; TPM60V8NS8;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 20mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 15A |
| Maksymalna tracona moc: | 1,5W |
| Obudowa: | SOP08 |
| Producent: | YFW |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 60V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Rezystancja otwartego kanału: | 20mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 15A |
| Maksymalna tracona moc: | 1,5W |
| Obudowa: | SOP08 |
| Producent: | YFW |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 60V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 20V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | SMD |