IRFB4310
Symbol Micros:
TIRFB4310
Obudowa: TO220
N-MOSFET; 100V; 20V; 7mOhm; 140A; 330W; -55°C ~ 175°C; Odpowiednik: IRFB4310PBF;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 7mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 140A |
| Maksymalna tracona moc: | 330W |
| Obudowa: | TO220 |
| Producent: | Infineon (IRF) |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 100V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
Producent: International Rectifier
Symbol producenta: IRFB4310PBF RoHS
Obudowa dokładna: TO220
karta katalogowa
Stan magazynowy:
24 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 50+ | 100+ | 300+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 7,7000 | 5,7100 | 4,7500 | 4,6400 | 4,5300 |
Producent: Infineon
Symbol producenta: IRFB4310PBF
Obudowa dokładna: TO220
Magazyn zewnętrzny:
22750 szt.
| ilość szt. | 50+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 4,5300 |
| Rezystancja otwartego kanału: | 7mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 140A |
| Maksymalna tracona moc: | 330W |
| Obudowa: | TO220 |
| Producent: | Infineon (IRF) |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 100V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 20V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 175°C |
| Montaż: | THT |