IRFP260N
Symbol Micros:
TIRFP260n
Obudowa: TO247AC
Tranzystor N-MOSFET; 200V; 20V; 40mOhm; 50A; 300W; -55°C ~ 175°C; Odpowiednik: IRFP260NPBF; IRFP260NTRPBF; IRFP260PBF;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 40mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 50A |
| Maksymalna tracona moc: | 300W |
| Obudowa: | TO247AC |
| Producent: | International Rectifier |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 200V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
Producent: International Rectifier
Symbol producenta: IRFP260NPBF RoHS
Obudowa dokładna: TO247AC
karta katalogowa
Stan magazynowy:
65 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 25+ | 100+ | 300+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 10,0400 | 7,9700 | 7,1200 | 6,8100 | 6,6900 |
Producent: Infineon
Symbol producenta: IRFP260NPBF
Obudowa dokładna: TO247AC
Magazyn zewnętrzny:
375 szt.
| ilość szt. | 25+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 6,6900 |
Producent: Infineon
Symbol producenta: IRFP260NPBF
Obudowa dokładna: TO247AC
Magazyn zewnętrzny:
10000 szt.
| ilość szt. | 400+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 6,6900 |
Producent: Infineon
Symbol producenta: IRFP260NPBF
Obudowa dokładna: TO247AC
Magazyn zewnętrzny:
9466 szt.
| ilość szt. | 125+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 6,6900 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-05-25
Ilość szt.: 250
| Rezystancja otwartego kanału: | 40mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 50A |
| Maksymalna tracona moc: | 300W |
| Obudowa: | TO247AC |
| Producent: | International Rectifier |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 200V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 20V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 175°C |
| Montaż: | THT |