IRFP460
Symbol Micros:
TIRFP460
Obudowa: TO247
Tranzystor N-MOSFET; 500V; 20V; 270mOhm; 20A; 280W; -55°C ~ 150°C; Odpowiednik: IRFP460APBF; IRFP460PBF; LTB:15-OCT-2022; LTS:15.04.2023; use: IRFP460B, SiHG460B
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 270mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 20A |
| Maksymalna tracona moc: | 280W |
| Obudowa: | TO247 |
| Producent: | VISHAY |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 500V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
Producent: Vishay
Symbol producenta: IRFP460 RoHS
Obudowa dokładna: TO247
karta katalogowa
Stan magazynowy:
380 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 25+ | 100+ | 300+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 11,0700 | 8,7900 | 7,8600 | 7,5200 | 7,3800 |
Producent: Vishay
Symbol producenta: IRFP460PBF
Obudowa dokładna: TO247
Magazyn zewnętrzny:
2000 szt.
| ilość szt. | 225+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 7,3800 |
Producent: Vishay
Symbol producenta: IRFP460PBF
Obudowa dokładna: TO247
Magazyn zewnętrzny:
5760 szt.
| ilość szt. | 5+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 7,3800 |
Producent: Vishay
Symbol producenta: IRFP460PBF
Obudowa dokładna: TO247
Magazyn zewnętrzny:
438 szt.
| ilość szt. | 75+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 7,3800 |
| Rezystancja otwartego kanału: | 270mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 20A |
| Maksymalna tracona moc: | 280W |
| Obudowa: | TO247 |
| Producent: | VISHAY |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 500V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 20V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | THT |