IRFP460PBF
Symbol Micros:
TIRFP460 VBS
Obudowa: TO-247-3
TO-274AA MOSFETs ROHS ODPOWIEDNIK: IRFP460PBF-VB;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 80mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 40A |
| Maksymalna tracona moc: | 530W |
| Obudowa: | TO247-3 |
| Producent: | VBsemi |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 500V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Rezystancja otwartego kanału: | 80mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 40A |
| Maksymalna tracona moc: | 530W |
| Obudowa: | TO247-3 |
| Producent: | VBsemi |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 500V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 30V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | THT |