IRFR014
Symbol Micros:
TIRFR014
Obudowa: TO252
Tranzystor N-Channel MOSFET; 60V; 20V; 200mOhm; 7,7A; 2,5W; -55°C ~ 150°C; Odpowiednik: IRFR014PBF; IRFR014TRPBF; IRFR014TRLPBF;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 200mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 7,7A |
| Maksymalna tracona moc: | 2,5W |
| Obudowa: | TO252 |
| Producent: | NXP |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 60V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
Producent: Siliconix
Symbol producenta: IRFR014PBF RoHS
Obudowa dokładna: TO252
Stan magazynowy:
600 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 75+ | 300+ | 600+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,7400 | 1,7300 | 1,3100 | 1,2100 | 1,1900 |
Producent: Vishay
Symbol producenta: IRFR014PBF
Obudowa dokładna: TO252
Magazyn zewnętrzny:
450 szt.
| ilość szt. | 25+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,5925 |
| Rezystancja otwartego kanału: | 200mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 7,7A |
| Maksymalna tracona moc: | 2,5W |
| Obudowa: | TO252 |
| Producent: | NXP |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 60V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 20V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | SMD |