IRFS4010-7P
Symbol Micros:
TIRFS4010-7P
Obudowa: TO263/7
N-MOSFET 190A 100V 380W IRFS4010TRL7PP
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 4mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 190A |
| Maksymalna tracona moc: | 380W |
| Obudowa: | TO263/7 |
| Producent: | International Rectifier |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 100V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Rezystancja otwartego kanału: | 4mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 190A |
| Maksymalna tracona moc: | 380W |
| Obudowa: | TO263/7 |
| Producent: | International Rectifier |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 100V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 20V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 175°C |
| Montaż: | SMD |