IRG4BC30W
Symbol Micros: TIRG4bc30w
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: TO220
Tranzystor IGBT ; 600V; 20V; 23A; 92A; 100W; 3,0V~6,0V; 76nC; -55°C~150°C; IRG4BC30WPBF;
Parametry
Ładunek bramki: 76nC
Maksymalna moc rozpraszana: 100W
Maksymalna prąd kolektora w impulsie: 92A
Maksymalny prąd kolektora: 23A
Napięcie przewodzenia (Vgeth): 3,0V ~ 6,0V
Obudowa: TO220
Producent: International Rectifier
Stan magazynowy:
45 szt.
ilość szt. 1+ 3+ 10+ 50+ 200+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
50
Ładunek bramki: 76nC
Maksymalny prąd kolektora: 23A
Temperatura pracy (zakres): -55°C ~ 150°C
Napięcie kolektor-emiter: 600V
Napięcie bramka-emiter: 20V