IRL540N
Symbol Micros:
TIRL540
Obudowa: TO220
Tranzystor N-Channel MOSFET; 100V; 16V; 63mOhm; 36A; 140W; -55°C ~ 175°C; Odpowiednik: IRL540NPBF;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 63mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 36A |
| Maksymalna tracona moc: | 140W |
| Obudowa: | TO220 |
| Producent: | International Rectifier |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 100V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
Producent: Infineon
Symbol producenta: IRL540NPBF
Obudowa dokładna: TO220
Magazyn zewnętrzny:
900 szt.
| ilość szt. | 50+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,3641 |
Producent: Infineon
Symbol producenta: IRL540NPBF
Obudowa dokładna: TO220
Magazyn zewnętrzny:
44531 szt.
| ilość szt. | 400+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,4494 |
Producent: Infineon
Symbol producenta: IRL540NPBF
Obudowa dokładna: TO220
Magazyn zewnętrzny:
43400 szt.
| ilość szt. | 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,3912 |
| Rezystancja otwartego kanału: | 63mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 36A |
| Maksymalna tracona moc: | 140W |
| Obudowa: | TO220 |
| Producent: | International Rectifier |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 100V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 16V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 175°C |
| Montaż: | THT |