IRLML0030TRPBF
Symbol Micros:
TIRLML0030tr
Obudowa: SOT23
Tranzystor N-MOSFET; 30V; 20V; 40mOhm; 5,3A; 1,3W; -55°C ~ 150°C; Odpowiednik: IRLML0030TRPBF; IRLML0030PBF; IRLML0030PBF-GURT; IRLML0030; IRLML0030TR; IRLML0030TRPBF;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 40mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 5,3A |
| Maksymalna tracona moc: | 1,3W |
| Obudowa: | SOT23t/r |
| Producent: | Infineon (IRF) |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 30V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
Producent: Infineon
Symbol producenta: IRLML0030TR RoHS
Obudowa dokładna: SOT23t/r
Stan magazynowy:
2066 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,1100 | 0,5640 | 0,3420 | 0,2710 | 0,2470 |
Producent: Infineon
Symbol producenta: IRLML0030TRPBF RoHS
Obudowa dokładna: SOT23t/r
Stan magazynowy:
18000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,1100 | 0,5640 | 0,3420 | 0,2710 | 0,2470 |
Producent: Infineon
Symbol producenta: IRLML0030TRPBF
Obudowa dokładna: SOT23
Magazyn zewnętrzny:
145 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,0989 |
Producent: Infineon
Symbol producenta: IRLML0030TRPBF
Obudowa dokładna: SOT23
Magazyn zewnętrzny:
32700 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4099 |
Producent: Infineon
Symbol producenta: IRLML0030TRPBF
Obudowa dokładna: SOT23
Magazyn zewnętrzny:
756000 szt.
| ilość szt. | 6000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2721 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-05-25
Ilość szt.: 30000
| Rezystancja otwartego kanału: | 40mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 5,3A |
| Maksymalna tracona moc: | 1,3W |
| Obudowa: | SOT23t/r |
| Producent: | Infineon (IRF) |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 30V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 20V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | SMD |