IRLML0040TRPBF
Symbol Micros:
TIRLML0040
Obudowa: SOT23
Tranzystor N-MOSFET; 40V; 16V; 78mOhm; 3,6A; 1,3W; -55°C ~ 150°C; Odpowiednik: IRLML0040TRPBF; IRLML0040PBF; IRLML0040;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 78mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 3,6A |
| Maksymalna tracona moc: | 1,3W |
| Obudowa: | SOT23 |
| Producent: | Infineon (IRF) |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 40V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
Producent: Infineon
Symbol producenta: IRLML0040TRPBF RoHS
Obudowa dokładna: SOT23t/r
Stan magazynowy:
5113 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,9990 | 0,5070 | 0,3070 | 0,2430 | 0,2220 |
Producent: Infineon
Symbol producenta: IRLML0040TRPBF
Obudowa dokładna: SOT23
Magazyn zewnętrzny:
9100 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3550 |
Producent: Infineon
Symbol producenta: IRLML0040TRPBF
Obudowa dokładna: SOT23
Magazyn zewnętrzny:
741000 szt.
| ilość szt. | 6000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2475 |
| Rezystancja otwartego kanału: | 78mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 3,6A |
| Maksymalna tracona moc: | 1,3W |
| Obudowa: | SOT23 |
| Producent: | Infineon (IRF) |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 40V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 16V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | SMD |