IRLML5203TRPBF
Symbol Micros:
TIRLML5203
Obudowa: SOT23
Tranzystor P-MOSFET; 30V; 20V; 165mOhm; 3A; 1,25W; -55°C ~ 150°C; Odpowiednik: IRLML5203TRPBF; IRLML5203PBF; IRLML5203TR; IRLML5203;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 165mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 3A |
| Maksymalna tracona moc: | 1,25W |
| Obudowa: | SOT23 |
| Producent: | Infineon (IRF) |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 30V |
| Typ tranzystora: | P-MOSFET |
Producent: Infineon
Symbol producenta: IRLML5203TR RoHS
Obudowa dokładna: SOT23t/r
Stan magazynowy:
4265 szt.
| ilość szt. | 3+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,3600 | 0,7220 | 0,5600 | 0,5170 | 0,4950 |
Producent: Infineon
Symbol producenta: IRLML5203TRPBF
Obudowa dokładna: SOT23
Magazyn zewnętrzny:
274100 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4950 |
| Rezystancja otwartego kanału: | 165mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 3A |
| Maksymalna tracona moc: | 1,25W |
| Obudowa: | SOT23 |
| Producent: | Infineon (IRF) |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 30V |
| Typ tranzystora: | P-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 20V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | SMD |