Symbol Micros: TMJE15030
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: TO220
Tranzystor NPN; 40; 2W; 150V; 8A; 30MHz; -65°C ~ 150°C; MJE 15030; MJE15030G; TMJE15030;
Parametry
Moc strat: 2W
Współczynnik wzmocnienia prądowego: 40
Obudowa: TO220
Częstotliwość graniczna: 30MHz
Maksymalny prąd kolektora: 8A
Maksymalne napięcie kolektor-emiter: 150V
Temperatura pracy (zakres): -65°C ~ 150°C
Producent: CDIL Symbol producenta: MJE15030 RoHS Obudowa dokładna: TO220
Stan magazynowy:
470 szt.
ilość szt. 2+ 10+ 50+ 200+ 500+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
50/500
Producent: ON-Semiconductor Symbol producenta: MJE15030G Obudowa dokładna: TO220
Magazyn zewnętrzny:
50 szt.
ilość szt. 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
1250 szt.
ilość szt. 50+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
50
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
1802 szt.
ilość szt. 200+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
50
Moc strat: 2W
Częstotliwość graniczna: 30MHz
Maksymalny prąd kolektora: 8A