MMBFJ309
Symbol Micros:
TMMBFJ309
Obudowa: SOT23
Tranzystor N-JFET; 25V; 25V; 30mA; 225mW; -55°C ~ 150°C; Odpowiednik: MMBFJ309LT1G;
Parametry
| Maksymalny prąd drenu: | 30mA |
| Maksymalna tracona moc: | 225mW |
| Obudowa: | SOT23 |
| Producent: | ON SEMICONDUCTOR |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 25V |
| Typ tranzystora: | N-JFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 25V |
| Maksymalny prąd drenu: | 30mA |
| Maksymalna tracona moc: | 225mW |
| Obudowa: | SOT23 |
| Producent: | ON SEMICONDUCTOR |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 25V |
| Typ tranzystora: | N-JFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 25V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | SMD |