MMBT5500
Symbol Micros:
TMMBT5550
Obudowa: SOT23-3
Tranzystor NPN; 250; 300mW; 140V; 600mA; -55°C ~ 150°C; Odpowiednik: MMBT5550LT1G; MMBT5550LT3G;
Parametry
| Moc strat: | 300mW |
| Producent: | ON SEMICONDUCTOR |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 250 |
| Obudowa: | SOT23-3 |
| Maksymalny prąd kolektora: | 600mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 140V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
Producent: ON-Semiconductor
Symbol producenta: MMBT5550LT1G RoHS
Obudowa dokładna: SOT23-3 t/r
karta katalogowa
Stan magazynowy:
3000 szt.
| ilość szt. | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4490 | 0,1770 | 0,1030 | 0,0756 | 0,0691 |
Producent: ON-Semiconductor
Symbol producenta: MMBT5550LT3G
Obudowa dokładna: SOT23-3
Magazyn zewnętrzny:
160000 szt.
| ilość szt. | 10000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0794 |
Producent: ON-Semiconductor
Symbol producenta: MMBT5550LT1G
Obudowa dokładna: SOT23-3
Magazyn zewnętrzny:
453000 szt.
| ilość szt. | 30000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0691 |
| Moc strat: | 300mW |
| Producent: | ON SEMICONDUCTOR |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 250 |
| Obudowa: | SOT23-3 |
| Maksymalny prąd kolektora: | 600mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 140V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | NPN |