MMBTH10
Symbol Micros:
TMMBTH10
Obudowa: SOT23
Tranzystor NPN; 60; 350mW; 25V; 50mA; 650MHz; -55°C ~ 150°C; Odpowiednik: MMBTH10LT1G; MMBTH10-7-F;
Parametry
| Moc strat: | 350mW |
| Producent: | LGE |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 60 |
| Obudowa: | SOT23 |
| Częstotliwość graniczna: | 650MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 50mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 25V |
Producent: ON-Semiconductor
Symbol producenta: MMBTH10LT1G
Obudowa dokładna: SOT23
Magazyn zewnętrzny:
21000 szt.
| ilość szt. | 6000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1085 |
Producent: ON-Semiconductor
Symbol producenta: MMBTH10LT1G
Obudowa dokładna: SOT23
Magazyn zewnętrzny:
1300 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1381 |
| Moc strat: | 350mW |
| Producent: | LGE |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 60 |
| Obudowa: | SOT23 |
| Częstotliwość graniczna: | 650MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 50mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 25V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | NPN |