MOT1115T TOLL
Symbol Micros:
TMOT1115T MOT
Obudowa: TOLL-8
Trans MOSFET N-CH 100V 37A 9-Pin(8+Tab) HSOG T/R ODPOWIEDNIK: INFINEON IPTG014N10NM5;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 2mOhm |
| Maksymalna tracona moc: | 455W |
| Maksymalny prąd drenu: | 399A |
| Obudowa: | TOLL-8 |
| Producent: | MOT |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 100V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
Producent: MOT
Symbol producenta: MOT1115T RoHS
Obudowa dokładna: TOLL-8
Stan magazynowy:
200 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 30+ | 200+ | 400+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 6,7500 | 4,7200 | 3,8900 | 3,6000 | 3,5500 |
| Rezystancja otwartego kanału: | 2mOhm |
| Maksymalna tracona moc: | 455W |
| Maksymalny prąd drenu: | 399A |
| Obudowa: | TOLL-8 |
| Producent: | MOT |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 100V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 20V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 175°C |
| Montaż: | SMD |