MOT1116T TOLL
Symbol Micros:
TMOT1116T MOT
Obudowa: TOLL-8
TRANSISTOR MOSFET
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 2,2mOhm |
| Maksymalna tracona moc: | 440W |
| Maksymalny prąd drenu: | 373A |
| Obudowa: | TOLL-8 |
| Producent: | MOT |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 110V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
Producent: MOT
Symbol producenta: MOT1116T RoHS
Obudowa dokładna: TOLL-8
Stan magazynowy:
200 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 30+ | 200+ | 400+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 6,2500 | 4,3800 | 3,6100 | 3,3300 | 3,2900 |
| Rezystancja otwartego kanału: | 2,2mOhm |
| Maksymalna tracona moc: | 440W |
| Maksymalny prąd drenu: | 373A |
| Obudowa: | TOLL-8 |
| Producent: | MOT |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 110V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 20V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 175°C |
| Montaż: | SMD |