MOT2310B2 SOT23 MOT
Symbol Micros:
TMOT2310B2 MOT
Obudowa: SOT23
60V 3A 1.7W 3V@250uA 1 N-Channel SOT-23 MOSFETs ROHS Podobny do: SI2308BDS-T1-E3; RC2310A; MOT2310B2; LGE2308; YFW3N06; TSM2308CX RFG;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 115mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 3A |
| Maksymalna tracona moc: | 1,7W |
| Obudowa: | SOT23 |
| Producent: | MOT |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 60V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
Producent: MOT-
Symbol producenta: MOT2310B2 RoHS
Obudowa dokładna: SOT23t/r
Stan magazynowy:
3000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4560 | 0,2090 | 0,1140 | 0,0851 | 0,0760 |
| Rezystancja otwartego kanału: | 115mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 3A |
| Maksymalna tracona moc: | 1,7W |
| Obudowa: | SOT23 |
| Producent: | MOT |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 60V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 20V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | SMD |