MUN2214T1G
Symbol Micros:
TMUN2214
Obudowa: SC-59
NPN Digi Transistor, 100mA 50 V 10 kOhm, Ratio Of 0.21, 3-Pin SC-59 MUN2214T3G
Parametry
| Moc strat: | 338mW |
| Producent: | ON SEMICONDUCTOR |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 140 |
| Obudowa: | SC59 |
| Maksymalny prąd kolektora: | 100mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 50V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
Producent: ON-Semiconductor
Symbol producenta: MUN2214T1G
Obudowa dokładna: SC-59
Magazyn zewnętrzny:
51000 szt.
| ilość szt. | 33000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0464 |
| Moc strat: | 338mW |
| Producent: | ON SEMICONDUCTOR |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 140 |
| Obudowa: | SC59 |
| Maksymalny prąd kolektora: | 100mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 50V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | NPN |