NTF3055-100T1G
Symbol Micros:
TNTF3055-100
Obudowa: SOT223
Tranzystor N-MOSFET; 60V; 60V; 20V; 110mOhm; 3A; 2,1W; -55°C ~ 175°C; Odpowiednik: NTF3055-100T3G;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 110mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 3A |
| Maksymalna tracona moc: | 2,1W |
| Obudowa: | SOT223 |
| Producent: | ON SEMICONDUCTOR |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 60V |
| Maksymalne napięcie dren-bramka: | 60V |
| Rezystancja otwartego kanału: | 110mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 3A |
| Maksymalna tracona moc: | 2,1W |
| Obudowa: | SOT223 |
| Producent: | ON SEMICONDUCTOR |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 60V |
| Maksymalne napięcie dren-bramka: | 60V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 20V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 175°C |
| Montaż: | SMD |