PDTC143ZT SOT23 TECH PUBLIC
Symbol Micros:
TPDTC143zt TEC
Obudowa: SOT23-3
Tranzystor NPN; 80; 200mW, 50V; 100mA; 250MHz, -55°C ~ 150°C;
Parametry
| Moc strat: | 200mW |
| Producent: | TECH PUBLIC |
| Obudowa: | SOT23-3 |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 80 |
| Częstotliwość graniczna: | 250MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 100mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 50V |
Producent: TECH PUBLIC
Symbol producenta: PDTC143ZT RoHS
Obudowa dokładna: SOT23-3 t/r
Stan magazynowy:
3000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5270 | 0,2420 | 0,1320 | 0,0985 | 0,0879 |
| Moc strat: | 200mW |
| Producent: | TECH PUBLIC |
| Obudowa: | SOT23-3 |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 80 |
| Częstotliwość graniczna: | 250MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 100mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 50V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | NPN |