PMBT2907A NXP
Symbol Micros:
TPMBT2907a
Obudowa: SOT23
Tranzystor PNP; 300; 250mW; 60V; 600mA; 200MHz; -65°C ~ 150°C; Odpowiednik: PMBT2907A,215; PMBT2907A,235; PMBT2907A.215;
Parametry
| Moc strat: | 250mW |
| Producent: | NXP |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 300 |
| Obudowa: | SOT23 |
| Częstotliwość graniczna: | 200MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 600mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 60V |
Producent: NXP
Symbol producenta: PMBT2907A,215 RoHS
Obudowa dokładna: SOT23t/r
karta katalogowa
Stan magazynowy:
3000 szt.
| ilość szt. | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4130 | 0,1630 | 0,0952 | 0,0696 | 0,0636 |
Producent: Nexperia
Symbol producenta: PMBT2907A,235
Obudowa dokładna: SOT23
Magazyn zewnętrzny:
20000 szt.
| ilość szt. | 20000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0636 |
Producent: Nexperia
Symbol producenta: PMBT2907A,215
Obudowa dokładna: SOT23
Magazyn zewnętrzny:
165000 szt.
| ilość szt. | 15000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0636 |
| Moc strat: | 250mW |
| Producent: | NXP |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 300 |
| Obudowa: | SOT23 |
| Częstotliwość graniczna: | 200MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 600mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 60V |
| Temperatura pracy (zakres): | -65°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | PNP |