PT4606A SOP-8 HT SEMI
Symbol Micros:
TPT4606A HTSEMI
Obudowa: SOP08
Tranzystor N/P-Channel MOSFET; 30V; 20V; 46mOhm/98mOhm; 6,5A/5,8A; 2W; -55°C ~ 150°C; Odpowiednik: IRF7319TRPBF; IRF7319PBF; IRF7319PBF-GURT; IRF7319 SMD; YFW6G03S; RC4606; Podobny do: IRF7319TRPBF;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 25mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 6,5A |
| Maksymalna tracona moc: | 2W |
| Obudowa: | SOP08 |
| Producent: | HT |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 30V |
| Typ tranzystora: | N/P-MOSFET |
| Rezystancja otwartego kanału: | 25mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 6,5A |
| Maksymalna tracona moc: | 2W |
| Obudowa: | SOP08 |
| Producent: | HT |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 30V |
| Typ tranzystora: | N/P-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 20V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | SMD |