THFK 220
Symbol Micros:
TPTHFK220
Obudowa: Rys.THFK220
uchwyt do montażu tranz.TO 220; wymiary: 29,7x12x0,6mm Φ4,2mm; Odpowiednik: THFK220-FIS-0; THFK 220;
Parametry
| Wymiary korpusu: | 29,7 x 12mm |
| Grubość [m]: | 0,6mm |
| Zastosowanie: | TO220 |
| Średnica [m]: | 4,2mm |
| Typ podkładki (materiał): | Stal nierdzewna |
| Właściwości: | Uchwyt do montażu tranzystorów |
Producent: Fischer
Symbol producenta: THFK 220 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.THFK220
karta katalogowa
Stan magazynowy:
100 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 30+ | 100+ | 400+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,5100 | 1,5700 | 1,3100 | 1,1600 | 1,0900 |
Producent: Fischer
Symbol producenta: THFK 220
Obudowa dokładna: Rys.THFK220
Magazyn zewnętrzny:
16501 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,0900 |
| Wymiary korpusu: | 29,7 x 12mm |
| Grubość [m]: | 0,6mm |
| Zastosowanie: | TO220 |
| Średnica [m]: | 4,2mm |
| Typ podkładki (materiał): | Stal nierdzewna |
| Właściwości: | Uchwyt do montażu tranzystorów |