PUMH4,115 NXP
Symbol Micros:
TPUMH4
Obudowa: SC-88
Tranzystor 2xNPN; 200; 300mW; 50V; 100mA; -65°C ~ 150°C; Odpowiednik: PUMH4,115;
Parametry
| Moc strat: | 300mW |
| Producent: | NXP |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 200 |
| Obudowa: | SC-88 |
| Maksymalny prąd kolektora: | 100mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 50V |
| Temperatura pracy (zakres): | -65°C ~ 150°C |
Producent: Nexperia
Symbol producenta: PUMH4,115
Obudowa dokładna: SC-88
Magazyn zewnętrzny:
33000 szt.
| ilość szt. | 18000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0838 |
| Moc strat: | 300mW |
| Producent: | NXP |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 200 |
| Obudowa: | SC-88 |
| Maksymalny prąd kolektora: | 100mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 50V |
| Temperatura pracy (zakres): | -65°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | 2xNPN |