E2023NL PULSE Transformator LAN
Symbol Micros:
TR E2023NL
Obudowa: Rys.E2023NL
Przekładnia: 1CT:2.5CT/1CT:1CT; sieć Ethernet (10/100 Base-T); SMD; wymiary: 12.7x7.24x5.08mm; temperatura pracy: 0°C~70°C
Parametry
| Wysokość [mm]: | 5,08mm |
| Szerokość [mm]: | 7,24mm |
| Długość: | 12,7mm |
| Producent: | Pulse |
| Temperatura pracy (zakres): | 0°C ~ 70°C |
| Montaż: | SMD |
Producent: PULSE
Symbol producenta: E2023NL
Obudowa dokładna: Rys.E2023NL
Magazyn zewnętrzny:
4 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 9,3621 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-05-22
Ilość szt.: 100
| Wysokość [mm]: | 5,08mm |
| Szerokość [mm]: | 7,24mm |
| Długość: | 12,7mm |
| Producent: | Pulse |
| Temperatura pracy (zakres): | 0°C ~ 70°C |
| Montaż: | SMD |