BV 201 0136 Hahn Transformator zalewany
Symbol Micros:
TR Z00.35/09b Hahn
Obudowa: Rys.TRZ035
Transformator zalewany; 0.35VA; 230V/9V; 39mA; Ta=70°C; H=15mm; odpowiednik: TR Z00.35/09b II; VN20.6/09466
Parametry
| Moc VA: | 0,35VA |
| Napięcie wejściowe: | 230V |
| Napiecie wtórne 1: | 9V |
| Klasa cieplna: | 70°C |
| Montaż: | PCB |
| Typ transformatora: | Zalewany |
| Producent: | Hahn |
Producent: HAHN
Symbol producenta: BV 201 0136
Obudowa dokładna: Rys.TRZ035
Magazyn zewnętrzny:
279 szt.
| ilość szt. | 176+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 10,0583 |
| Moc VA: | 0,35VA |
| Napięcie wejściowe: | 230V |
| Napiecie wtórne 1: | 9V |
| Klasa cieplna: | 70°C |
| Montaż: | PCB |
| Typ transformatora: | Zalewany |
| Producent: | Hahn |
| Prąd uzwojenia wtórnego 1: | 39mA |