Z0109MN
Symbol Micros:
TR001z0109mn
Obudowa: SOT223
Triak; It=1A; Vdrm=600V; Igt=10mA Z0109MN 5AA4 Z0109MN 6AA4 Z0109MN,135 Z0109MN-5AA4 Z0109MNT1G Z0109MN_5AA4
Parametry
| Obudowa: | SOT223 |
| Prąd: | 1A |
| Prąd bramki: | 10mA |
| Napięcie pracy: | 600V |
| Typ tyrystora: | Triak |
Producent: ST
Symbol producenta: Z0109MN 5AA4 RoHS
Obudowa dokładna: SOT223t/r
Stan magazynowy:
4409 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,0500 | 0,5730 | 0,3760 | 0,3240 | 0,2990 |
Producent: ST
Symbol producenta: Z0109MN 5AA4
Obudowa dokładna: SOT223
Magazyn zewnętrzny:
57000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2990 |
Producent: ST
Symbol producenta: Z0109MN 5AA4
Obudowa dokładna: SOT223
Magazyn zewnętrzny:
45000 szt.
| ilość szt. | 7000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,2990 |
| Obudowa: | SOT223 |
| Prąd: | 1A |
| Prąd bramki: | 10mA |
| Napięcie pracy: | 600V |
| Typ tyrystora: | Triak |