T1235-600G
Symbol Micros:
TR012t1235-600g
Obudowa: TO263 (D2PAK)
Triak; It=12A; Vdrm=600V; Igt=35mA T1235-600G-TR; Equivalent:T1235H-600G(-40÷150°C) T1235-600G-TR
Parametry
| Obudowa: | TO263 (D2PAK) |
| Prąd: | 12A |
| Prąd bramki: | 35mA |
| Napięcie pracy: | 600V |
| Typ tyrystora: | Triak |
Producent: ST
Symbol producenta: T1235-600G RoHS
Obudowa dokładna: TO263 (D2PAK)
karta katalogowa
Stan magazynowy:
530 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,2000 | 2,0100 | 1,5800 | 1,4400 | 1,3900 |
Producent: ST
Symbol producenta: T1235-600G-TR
Obudowa dokładna: TO263 (D2PAK)
Magazyn zewnętrzny:
10000 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,3900 |
Producent: ST
Symbol producenta: T1235-600G-TR
Obudowa dokładna: TO263 (D2PAK)
Magazyn zewnętrzny:
34000 szt.
| ilość szt. | 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,3900 |
Producent: ST
Symbol producenta: T1235-600G-TR
Obudowa dokładna: TO263 (D2PAK)
Magazyn zewnętrzny:
15000 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,3900 |
| Obudowa: | TO263 (D2PAK) |
| Prąd: | 12A |
| Prąd bramki: | 35mA |
| Napięcie pracy: | 600V |
| Typ tyrystora: | Triak |