BTA16-600B
Symbol Micros:
TR016bta16-600b
Obudowa: TO220
Triak; It=16A; Vdrm=600V; Igt=50mA; BTA16-600BRG
Parametry
| Obudowa: | TO220 |
| Prąd: | 16A |
| Prąd bramki: | 50mA |
| Napięcie pracy: | 600V |
| Typ tyrystora: | Triak |
Producent: ST
Symbol producenta: BTA16-600BRG RoHS
Obudowa dokładna: TO220
karta katalogowa
Stan magazynowy:
5320 szt.
| ilość szt. | 1+ | 3+ | 10+ | 50+ | 200+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,7000 | 2,7100 | 2,1800 | 1,8700 | 1,7600 |
Producent: ST
Symbol producenta: BTA16-600BRG
Obudowa dokładna: TO220
Magazyn zewnętrzny:
20218 szt.
| ilość szt. | 350+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,7600 |
Producent: ST
Symbol producenta: BTA16-600BRG
Obudowa dokładna: TO220
Magazyn zewnętrzny:
60205 szt.
| ilość szt. | 350+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,7600 |
Producent: ST
Symbol producenta: BTA16-600BRG
Obudowa dokładna: TO220
Magazyn zewnętrzny:
9770 szt.
| ilość szt. | 950+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,7600 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-04-30
Ilość szt.: 2000
| Obudowa: | TO220 |
| Prąd: | 16A |
| Prąd bramki: | 50mA |
| Napięcie pracy: | 600V |
| Typ tyrystora: | Triak |
Opis szczegółowy
Producent: STMicroelectronics
Typ elementu półprzewodnikowego: triak
Napięcie wsteczne maks.: 600V
Prąd przewodzenia maks.: 16A
Prąd bramki: 50mA
Obudowa: TO220AB
Szybkość narastania impulsu: 400V/μs
Montaż: THT