RC3400A SOT-23 RealChip
Symbol Micros:
TRC3400A
Obudowa: SOT23
1 N-CHANNEL MOSFET; 30V; 5.8A; 55mOhm@2.5V,4A; odpowiednik: AO3400; AO3400A; IRLML6346; IRLML6346TRPBF; SP001578770; RC3400A; YJL2304A;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 55mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 5,8A |
| Obudowa: | SOT23 |
| Producent: | RealChip |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 30V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 12V |
| Rezystancja otwartego kanału: | 55mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 5,8A |
| Obudowa: | SOT23 |
| Producent: | RealChip |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 30V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 12V |
| Montaż: | SMD |