RC4828 SOP-8 RealChip
Symbol Micros:
TRC4828 REA
Obudowa: SOP08
Tranzystor 2xN-Channel MOSFET; 60V; 20V; 50mOhm; 6A; 1,5W; -55°C ~ 150°C;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 50mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 6A |
| Maksymalna tracona moc: | 1,5W |
| Obudowa: | SOP08 |
| Producent: | RealChip |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 60V |
| Typ tranzystora: | 2xN-MOSFET |
| Rezystancja otwartego kanału: | 50mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 6A |
| Maksymalna tracona moc: | 1,5W |
| Obudowa: | SOP08 |
| Producent: | RealChip |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 60V |
| Typ tranzystora: | 2xN-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 20V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | SMD |