SMBT2222AE6327HTSA1 SOT23 INFINEON
Symbol Micros:
TSMBT2222AE6327HTSA1
Obudowa: SOT23
Bipolar (BJT) Transistor NPN 40 V 600 mA 300MHz 330 mW Surface Mount PG-SOT23
Parametry
| Moc strat: | 330mW |
| Producent: | INFINEON |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 300 |
| Obudowa: | SOT23 |
| Częstotliwość graniczna: | 300MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 600mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 40V |
Producent: Infineon
Symbol producenta: SMBT2222AE6327HTSA1
Obudowa dokładna: SOT23
Magazyn zewnętrzny:
3000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1696 |
| Moc strat: | 330mW |
| Producent: | INFINEON |
| Współczynnik wzmocnienia prądowego: | 300 |
| Obudowa: | SOT23 |
| Częstotliwość graniczna: | 300MHz |
| Maksymalny prąd kolektora: | 600mA |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 40V |
| Temperatura pracy (zakres): | -65°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | NPN |