SQJ409EP-T1-GE3
Symbol Micros:
TSQJ409ep
Obudowa: PPAK-SO8
Tranzystor P-MOSFET; 40V; 20V; 12,6mOhm; 60A; 68W; -55°C ~ 175°C;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 12,6mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 60A |
| Maksymalna tracona moc: | 68W |
| Obudowa: | PPAK-SO8 |
| Producent: | VISHAY |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 40V |
| Typ tranzystora: | P-MOSFET |
| Rezystancja otwartego kanału: | 12,6mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 60A |
| Maksymalna tracona moc: | 68W |
| Obudowa: | PPAK-SO8 |
| Producent: | VISHAY |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 40V |
| Typ tranzystora: | P-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 20V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 175°C |
| Montaż: | SMD |